Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą Maniek ma taką wysuniętą rzuchwę i zaciąga jak śledzik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kandydat, takie wypowiedzi. Żenada  iwstyd dla Lublna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma jeszcze relacji z konwencji ale wydaje mi się że to słowa wyrwane z kontekstu sadząc po relacji ze spotkania z protestującymi rolnikami youtube.com/watch?v=DRuSTBvdFQY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co mańkowi lotnisko jak sobie może "17" podjechać z dzielni na siłkę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Ruchu Narodowym są same ogolone osiłki po podstawówce i bez konkretnego zawodu? Prezydentura dla ochroniarza ? Nie róbcie jaj Niedługo woźnych i stróżów zaczniecie wystawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to biedne miasto i takim pozostanie. :) Jeśli ktoś chce się o miasto zatroszczyć jak Marian Kowalski to lemingi z Lublina go atakują.Atakują, że nie ma wykształcenia, ale czy Merkel, Putin, Obama mają choć doktorat :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale maniek całe życie rozwijał mięśnie a nie umysł to jak on teraz tom głowom bedzie robił a to przecie głowa całego państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodowcy chcą nam zafundować powrót do przeszłości - "dyktaturę ciemniaków" - jak pisał Kisiel . Marian i tak jest lepszy od Bieruta, bo podstawówkę skończył :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co woźna i stróż to nie ludzie. Jestem za tym aby kazdy nie zależnie od piastowanego stanowiska czy wykształcenia miał szanse na to by reprezentować innych. Wiem co mówie bo już na co dzień światłe głowy mną rządziły i strasznie kiepsko im to wychodziły i nie było w nich kreatywności tylko lecieli na zasadzie książkowej nic na wyrost.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kowalskiego nie mam nic miałem głosować  na niego Ale krytyka że Lotnisko Lublinowi i regionowi niepotrzebne to tak zabolało ja by z Lublina chciał zrobić np. Parczew lub Bychawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co woźna i stróż to nie ludzie. Jestem za tym aby kazdy nie zależnie od piastowanego stanowiska czy wykształcenia miał szanse na to by reprezentować innych. Wiem co mówie bo już na co dzień światłe głowy mną rządziły i strasznie kiepsko im to wychodziły i nie było w nich kreatywności tylko lecieli na zasadzie książkowej nic na wyrost.
  Woźna i stróż to też ludzie, należy im się szacunek. Ale jeśli w wieku 50 lat jest się tylko woźną albo stróżem, to znaczy, że się nie ma zdolności do zarządzania swoim życiem, a co mówić o życiu innych.   Niech taka woźna i taki stróż kandydują na sołtysa, radnego, ale na miły Bóg nie na prezydenta... nawet miasta, a co dopiero Polski.   Jak napisał ktoś powyżej "dyktatura ciemniaków"  już była, wszyscy wiedzą do czego doprowadziła i nie ma potrzeby eksperymentowania raz jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek nalezy się kazdemu czlowiekowi. Osobiscie nic do Mariana nie mam, dziwi mnie jednak wystawianie jego kandydatury przez RN we wszystkich mozliwych wyborach. Jak popatrzy się na zachodnià Europę, I na tamtejszà klasę polityczna, to widac wyraźnie, że osoby, ktore sprawuja tam Różne funkcje publiczne, sà dobrze wyksztalcone. Tam jest to standardem, w ktorym niczego zlego nie widze. W moim odczuciu, RN się marginalizuje w ten sposb, na swoje wlasnie zyczenie, I nie jest to tylko moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek nalezy się kazdemu czlowiekowi. Osobiscie nic do Mariana nie mam, dziwi mnie jednak wystawianie jego kandydatury przez RN we wszystkich mozliwych wyborach. Jak popatrzy się na zachodnià Europę, I na tamtejszà klasę polityczna, to widac wyraźnie, że osoby, ktore sprawuja tam Różne funkcje publiczne, sà dobrze wyksztalcone. Tam jest to standardem, w ktorym niczego zlego nie widze. W moim odczuciu, RN się marginalizuje w ten sposb, na swoje wlasnie zyczenie, I nie jest to tylko moje zdanie.
Mnie dziwi, że Ruch Narodowy nie wystawił lepiej wykształconego i to prawnika Przemysława Leniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...